• Apgaismojuma Piederumi
  • SC/UPC-SC/UPC-SM 3mm Optisko Šķiedru Jumper Cable Viena Režīma Paplašināšanu komuş
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

SC/UPC-SC/UPC-SM 3mm Optisko Šķiedru Jumper Cable Viena Režīma Paplašināšanu komuş

€2.57

€2.11

Recenzija
Novērtējums | Uzrakstīt recenziju

100% pavisam jaunu un augstas kvalitātes

Zems ievietošanas un atpakaļ pārdomas zaudējumu.

Labas apmaināmība un izturību. Augsta temperatūras stabilitāte.

Īpaši izstrādāta, Ethernet, multiziņas vai cita veida saziņas programmu.

Pieteikumi: KABEĻTELEVĪZIJAS, Aktīvās ierīces izbeigšanu, Telekomunikāciju tīklu, Metro, lokālie tīkli, Datu apstrādes tīkli, Pārbaudes ierīces, teritoriālos tīklos.

Specifikācija:

Garums veidi: 1m, 2m, 3m, 5m, 10m

Savienotāji: SC SC

Kodols: Single Mode Fiber

Blīvums: Simplex

Apdare/Izmērs: UPC poļu

Darbības temperatūra: -40~85 grādu

Stiepes izturība: ≥200N

Materiāls: Keramikas gredzenu & plastikāta

Kabeļa Krāsa: Oranža

Daudzums: 1 Gab.

Piezīme: 1.Lūdzu atļaut 0-1cm kļūda, jo manuāla mērīšana. pls, pārliecinieties, ka jums nav prātā, pirms jūs cenu.

2.Sakarā ar atšķirību starp dažādiem monitoriem, attēlu, iespējams, neatspoguļo reālo krāsu postenis. Paldies!

Komplektā ietilpst:

1 x Optisko Šķiedru Jumper Cable (bez mazumtirdzniecības iepakojumā)

  • Iepakojuma Lielums: 30cm x 20cm x 20cm (11.81in x 7.87in x 7.87in)
  • Pieteikums: SC/UPC-SC/UPC-SM 3mm Optisko Šķiedru Jumper Cable
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Iepakojuma Svars: 0.05kg (0.11lb.)
  • Sertifikācija: NAV
  • Modeļa Numurs: Jumper Cable
  • Zīmola Nosaukums: OOTDTY
  • Diriģents Tips: SC/UPC-SC/UPC-SM 3mm Optisko Šķiedru Jumper Cable
  • Veids: SC/UPC-SC/UPC-SM 3mm Optisko Šķiedru Jumper Cable
  • Izolācijas materiāls: Gumijas
  • Vienības Veids: gabals
  • Diriģents Materiāls: Vara
Hempelman
2020-11-02
5/5
Delivery 20 Deni. Well packed. Cable working. Recommend.
K Svetlana1972
2020-10-21
5/5
Good
Allenjeh
2021-01-05
5/5
It came quickly but broken in transport and sorry.

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Jūs varat arī patīk

Augstākās kvalitātes.